Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj? Telepített...

Henna68 kérdése:

Mi lehet a baj? Telepítettem a Vibert a Redmi okostelefonomra,és regisztráltam a telefonszámommal. Szerettem volna a Huawei tabletemre is feltelepíteni, hogy mindkét eszközömön tudjak üzenetet fogadni és küldeni.

Figyelt kérdés

De amikor beírtam a telefonszámot, és aktiváltam, az okostelefonomról törölte a regisztrációt ("hoppá..." üzenet kíséretében).

Fordítva is próbáltam, ugyanez történt.



2021. aug. 16. 22:59
 1/4 Argloss ***** válasza:
100%
Semmi. A viber fejlesztői úgy látják biztonságosnak, hogy egyszerre csak egy telefonra/tabletra lehet telepítve az alkalmazás. Számítógépre viszont nyugodtan pakolhatod az nem zavarja őket.
2021. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ez valamilyen újítás a Viber részéről?


Mert 2020 áprilisban még ezt meg tudtam csinálni Samsung telefon és tablet között.


Ezért furcsállom, hogy most nem engedi...

2021. aug. 16. 23:17
 3/4 Argloss ***** válasza:
100%

[link]


Úgy nézem a tabletet fel lehet venni másodlagos eszköznek is. Lehet, hogy a tabletedet telefonnak gondolja? Vagy véletlenül elsődlegesnek vetted fel.

2021. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt megnézem. Köszönöm.
2021. aug. 16. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!