Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az elektronikus panelek...

Az elektronikus panelek tisztitásához van speciális alkohol vagy az orvosi alkohol is megfelelő hozzá?

Figyelt kérdés
az izopropil mennyire jó nem oldja az alaplapon a műanyag elemeket?

2021. aug. 17. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég ritka, hogy tisztítani kell. De elvileg az izopropil jó erre a célra. Néhány helyen a feliratot lehet, hogy leszedi.
2021. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha a sima orvosi alkohol nem tesz kárt a lapban nekem az is jó van egy két alaaplapom és vga krtyám ahol a befolyást és a "meszet" szeretném leszedni és utána tesztelni.
2021. aug. 17. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
mi folyt rá? És hogy került rá mész?
2021. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudom mi holyt rá de miután megszáradt űgy néz ki mintha meszes lenne ez egy régi gép alaplapja.
2021. aug. 17. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg... Ezek nem ártanak. A statikus feltöltődére figyelj, hogy mivel takarítod.
2021. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
arra én is gondoltam hogy mi volna jó, szerinted ,mit tudsz ajánlani?papirzsebkendő, kéztőrlő, viledaszerü rongy?
2021. aug. 17. 16:43
 7/7 A kérdező kommentje:
ill fülltisztító....?
2021. aug. 17. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!