Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok bejelentkezni...

Nem tudok bejelentkezni messengeren. Mit tegyek, hogy be tudjak jelentkezni? (SOS!)

Figyelt kérdés

Csak messengerem van, nincs hozzá facebook. Újratelepítettem a messengerem, mert egyre többször hozott ki error-t a napokban. Mikor újjratelepítettem, már nem engedett bejelentkezni, és szó szerint ezt írja:

"Erősísd meg a személyazonosságodat. Ahhoz, hogy be tudj lépni a fiókodba, előbb meg kell erősítened a személyazonosságodat." Majd ha ez után a továbbra nyomok akkor kihozza ezt: "Nyisd meg a facebookot böngészőben, vagy alkalmazásban."

Gépen is próbáltam bejelentkezni, de ott sem sikerült, mert ott is facebook bejelentkezést hozott ki.

Mit tegyek, hogy be tudjak jelentkezni?



#hiba #Facebook #Messenger #error #személyazonosság ellenőrzés
2021. aug. 17. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Nyisd meg a facebookot és jelentkezz be ott, ahogy kéri.

A messenger és facebook bejelentkezés ugyan ott múködik, ahogy ha megnézed, egy sima messenger felhasználónak is meg tudod tekinteni a profilját, mégha facebook regisztrációja nincs, viszont csak az üres profilt látjuk. Úgyhogy úgy csináld, ahogy kéri és nézzük, sikerül-e :D

2021. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt is próbáltam már, és azt írja h ez a fiók csak messengerben működik
2021. aug. 17. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!