Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-et telepíteném a...

Windows 10-et telepíteném a laptopra, viszont se a billentyűzetet se az USB-s egeret nem érzékeli. Mi lehet a probléma? Már a nyelv választásnál megakad, nem tudom kiválasztani.

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen laptopra? BIOS megfelelően be van állítva?
2021. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lenovo G50-30

Már mindent állítgattam a biosban de nem megy.

Mit kell pontosan állítani?

2021. aug. 19. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha UEFI telepítőt csináltál kapcsold ki a CSM(Compatibility Support Module-t). Ha pedig Legacy a telepítő hagyd bekapcsolva. Melyik volt a kettő közül? BIOS alaphelyzetre való állítás volt már?
2021. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes erre a 8-10 éves laptopra Windows 10-et tenni? Az enyém Lenovo G505 volt, de 10 cm-re lehet csak kinyitni, mert különben nincs kép. Az is 9 éves volt. Inkább vettem egy használt üzleti notebookot.
2021. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha róla [link] van szó, akkor inkább engedd el a windows 10-et. Tegyél rá egy 32 bites Windows 8.1-et.
2021. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!