Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP A Windows live...

Windows XP A Windows live messenger hol tárolja az elmentett jelszavakat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 08:38
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

A MessenPass progival próbálkozz:

[link]

2010. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de tudom hogy van neki helye mert Win7 nél megvannak
2010. aug. 30. 12:49
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
Gondolom csak van neki helye. De miért érdekel ez téged, hogy hol tárolja? Elindítod a MessenPass -t elmented vele a jelszavakat azt csá...
2010. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert ha nem tudom hogy holvan akkor mástól hogy szerezzem meg??
2010. szept. 1. 16:21
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
Esetleg mondjuk felrakhatnád a pen drive -odra a programot és ott futtatnád ....hmm?!!
2010. szept. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

DE én azt akarom hogy ő futtassa nem én. Kölcsönadom a pendrivet hogy van rajta egy progi amit én írtam egy EXE.

Ő futtassa és valami hülyeséget csinál... közben a megadott helyről kellene a megadott fájlokat (jelszavakat) kimentenie a pendrivere egy mappába amibe ugy se néz bele...

na mind1 eddig olyanom van ami win7-en működik :D tiszta jó

2010. szept. 3. 16:20
 7/7 A kérdező kommentje:
de nem rossz az ötleted végülis mert ezta progit nem kell telepíteni, de ezzel annyi a baj h nekem kell futtatni az ő gépén és hát... na azért jó lenne ha tudnám hogy hol a helye. Ha megvan szóljak? :P
2010. szept. 3. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!