Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kicseréltem a gépen video...

Kicseréltem a gépen video kodekjét egy k-lite kodek pa ckra. Mióta ezvan fönn a (movie maker kivételével) videószerkesztőim megbolondultak. Egyszerüen lassuak a film kiirása töb 100 óra (ha 2másodperces akkor is) azt hogyan lehet javitani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenféle kodektelepítésnél ez van. Jártam már így, azóta nem telepítek kodekpakkot. Próbáld meg eltávolítani, bár az nem sokat segít, legalábbis nekem annó semmit. Ebből lehet rendszertelepítés lesz, de azért várd meg hátha írnak még valami hasznosabbat.
2010. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LollipopGirl válasza:
Megpróbálkozhatsz egy másik kocekpackkal. Talán még a Divx is jó lehet, de ez változó. Nekem így is, úgy is nagyon lassú a kiírás, illetve volt, most már CCCP kodekem van. Ezzel minden olvas, mindent ír.
2010. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld eltávolítani YourUninstalerrel vagy RevoUninstallerrel, de lehet újrahúzás lesz...
2010. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatsz egy rendszer-visszaállítást is előbb.
2010. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat jó lenne ha nem kelene ujrarakni a rendszert :/
2010. szept. 25. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!