Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy olyan problémám lenne...

Egy olyan problémám lenne hogy a processzorom nem birja a warzont és laggolok mikkor lövök úgy hogy egy I7-9700KF-em van (9gen) kérdöjel mert kéri az óldal hogy legyen: ?

Figyelt kérdés

megprobáltam low grafikán úgy is laggolt (föként akkor akad ha lövök)

CPU: I7-9700KF (9Gen) 8mag 8 logikai mag 4.57Ghz (town cooler van felete)

GPU: GTX 1660 Super

ram: 1 slot 2666Mhz 16gb

alaplap: asus h310m

táp: cooler master ELITE v3 600w (nem a táp a baj!)

a játék HDD-n van

és szinte biztos hogy a CPU nem birja! nem wish-ről van a CPU!



2021. aug. 26. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Pedig ez biztos hogy nem az elsz hogy a cpu nem bírja, régen rossz lenne.

Én kezdésnek inkább vagy a hálózat körül kezdenék nézelődni, tekintve, hogy mikor lősz, tehát a szerver felé és vissza is küld adatot a mozgási adatokon felül, akkor jön ki a gond.

2021. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jo lenne ha egy normalis lap lenne a rendszer alapja. Aztan ha akkor sem valtozik semmi akkor lehet tovabb gondolkozni de ne egy low budget irodai lappal probalj meg hajtani egy 9700kf-t.
2021. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. A ram lassú, ez már lehet gond. 2x8GB felállásban kétszeres lenne a ram sávszéled.

2. egy HWinfoval monitoroznám a processzor órajelét és a vrm hőmérsékletét játék közben, mert a 9700K az simán be tud ám kérni 130 Wattot, amit nem biztos hogy tolerál az alaplap hűtetlen VRMje

3. ha lövés körben akad javarészt akkor lehet valami grafikai beállítás <> driver ütközés van

2021. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Single slot, lassú ram irodai lapban egy húzható proci mellett. Arról nem is beszélve, hogy hdd-n van a játék. Rossz bios és szeméttel teli windows is benne lehet a pakliban. Cseréld le a lapot ramostól, állíts be mindent normálisan és fog futni a játék úgy ahogy kell.
2021. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a processzor a régihez képest szinte alig eszik többet (25w-vel 85w-t)

a hálozat megfelelő stabil DIGI 90m+le 90m+fel 1ms

a BIOS a legújabb a driver is

lap csere nem fog meni a windows pedig anyira nincs teleszemetelve (az alaplapal nincs probléma valoszinüleg hissz a processzor és videókártya etszere fel tud meni 100% volt benchmarkolva! aszem valami 17k pont volt 3D mark-ban)

2021. aug. 26. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyne proci volt előtte benne?


A 9700KF fogyasztása nem 85W! Ennek a TDPje 95W, a fogyasztása max terhelésen 125-130W! ( tuniggla meg ennél is több).

2021. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

tudom hogy többet le eszik mint 85W viszont amenyiben fel túd pörögni 100%-ig az öszes mag nem az áramelátásával lessz baj (volt benchmarkolva is és rendereltem is vele tesztelésből blenderben Cycles-el)


elöte lévő proceszor: I3-8100

ja és láta szerelö a gépet és azt mondta nem lesz vele probléma

2021. aug. 26. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Ment abban a lapban minden mag 4,6GHz-en egyszerre vagy csak 100% volt a kijelzett processzorterhelés? A 9700KFnek annyi a tuning nélküli all-core sebessége.
2021. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hamar küldtem el:D

Találtam erről a lapról olyan bejegyzést, hogy a 9700 VRM throttlingot okozott.

2021. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!