Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell úgy kilépni az...

Hogy kell úgy kilépni az Outlookból, hogy tényleg ki legyen lépve belőle?

Figyelt kérdés
Kölcsöngép van nálam és mielőtt visszaadom, törölni kéne belőle az adataimat, de az Outlookból hiába lépek ki, amikor újraindítom a programot, máris ott vannak a leveleim az orrom előtt megint, anélkül, hogy jelszót kérne vagy ilyesmi, még újraindítás után is. Akkor?

2021. aug. 31. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Távolítsd el a saját e-mail fiókodat belőle:

[link]

2021. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, eltávolítottam, amihez be kellett állítanom egy jelszót, de most meg csak ezzel a jelszóval indul az Outlook. Mi van, ha nem én akarom majd használni legközelebb ezen a gépen az Outlookot, hanem valaki más? Menni fog neki? Nem úgy tűnik...
2021. aug. 31. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelszót beállítani az eltávolításhoz?

Mert ha a létrehozáshoz kéne, azt még megérteném, de eltávolításhoz?

2021. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Előbb létre kellett hozni egy nemtudommit, ahhoz kellett a jelszó. :) Outlook-adatfájlt. Nem mintha ennek segítségével elérném a leveleimet... Mondjuk annyira nem életbevágó, mert csak átmenetileg használtam azt az e-mail címet, de azért nem volna baj, ha mégis sikerülne...

A célt viszont elértem, tehát most már más nem fér hozzá az én levelezésemhez - a baj csak az, hogy úgy látom, a sajátjához se...

2021. aug. 31. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!