Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program vagy...

Yana83 kérdése:

Létezik olyan program vagy applikáció, ami képes rá, hogy egy adott számhalmazból kiadjon egy adott mennyiségű kombinációt(K),ami nem ismétlődik?

Figyelt kérdés
Kombináció számításban jártas szaki segítségét kérném.

#Kombináció számítás
2021. szept. 10. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dongaben ***** válasza:
Ilyesmire még nem használtam, de szerintem az Excel-ben megoldható. (Csak tipp.) Nézz utána a NET-en.
2021. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, ennél konkrétabb kéne.😃
2021. szept. 10. 13:03
 4/12 anonim ***** válasza:

számhalmaz:


[1,2,3,4,5,6,7]


egy kiragadott rész, mely nem ismétlődhet: [2,3,4]


Szerintem ez azért nem túl bonyolult.

2021. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nekem az, ezért kértem segítséget, amit sajna még mindig nem kaptam🤷‍♀️ Te sem írtál képletet vagy egy programot, ahol ezt bármilyen számhalmazzal kiszámíthatom...

Az elmélet nekem is megy🤭

2021. szept. 10. 23:09
 6/12 anonim ***** válasza:
5 miért oldanám meg helyetted? Fizettél érte? Kaptál segítséget, példát, el lett mondva emberi nyelven, hogy mit kell csinálni. Vedd már a fáradtságot és nézz utána, vagy ha lusta vagy, fizesd ki azt aki vette a fáradtságot. De semmiképp ne követeld ingyen, hogy fejlesszenek neked. A boltba is ezt csinálod? "Csak egy kiló kenyeret na, úgy is csak 200 ft"
2021. szept. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezert folosleges ez az oldal, mert ilyenek hasznaljak mint te is... csak kotekedni tudnak es nagy mellennyel lekezelni... mutattal hajlandosagot a segitsegre? Szavakat dobalsz meg alapszintu peldakat, ezt barki megtalalja rogton... ha valaki segiteni akar, nem kell konyorogni, miert beszeljunk penzrol, ha nem is kinaltal semmit, egyebkent ritkan, de vannak kivetelesen segitokesz emberek is, akiknek szivesen fizet az ember az onzetlen segitsegert!
2021. szept. 11. 15:54
 8/12 A kérdező kommentje:
A masik pedig, nem ennyibol allna a dolog, viszont nem fejtem ki, amig nincs kivel megvitatni, de tudod mit, ne is faradj a valasszal...
2021. szept. 11. 15:59
 9/12 anonim ***** válasza:

7 - nem az oldallal van a baj, hanem a lusta és elkényeztetett emberekkel, mint amilyen te is vagy. Nem segítséget akarsz, hanem megoldást KÖVETELSZ azonnal a problémádra. Segítséget kaptál, boldogan el tudsz vele indulni. Kérdezni ugyan nem kérdezel, de folyamatosan követelőzöl.


Ki akarna neked ugrálni? Azt hiszed mindenki a csicskásod? Gondolkodjál már melyik bolygón vagy..

2021. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Latom tele vagy frusztracioval😃😃😃
2021. szept. 11. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!