Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom FL studio 12-ben...

Hogyan tudom FL studio 12-ben egyszerre törölni az összes patternt a project-ből?

Figyelt kérdés
Nem a playlistből akarom törölni, hanem az egész project-ből. A jobb felső pattern selectorban nem tudom egyszerre kiválasztani az összeset, a bal oldalsó picker: patterns részben ugyan ki tudom jelölni a shift-el az összeset is, de amikor kiválasztom a "delete"-t, csak figyelmeztet, hogy "...about to be deleted", de mégsem törli...

#zeneszerkesztő #FL Studio #patterns #mass delete
2021. szept. 14. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Hát szerintem úgy a legegyszerűbb, ha egy patternt üressé teszel, majd az üres patternt másolod végig a teli patternekbe. Így kb. 100 patternt is 2-3 perc törölni.
2021. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lenyomod a Ctrl-t és nyomva tartva végig jelölgeted bal klikkel azokat a pattern listában, majd delete
2021. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az infót, bár az elsőt nem is értem, de az nekem nem jó amúgy sem, mert nem akarok 2-3, vagy még több percig törölgetni.


A második viszont mintha most működne...

Az egyik project-et template ként szeretném használni, viszont több mint 600 (!) pattern gyülemlett fel benne, így lassan tölt és sok memóriát eszik, fagy, stb.

Az a furcsa, hogy eddig is így csináltam (ha a Ctrl mellé a Shift-et is nyomom, akkor egyszerre tudok többet is kijelölni, nem kell egyenként klikkelgetni), viszont úgy tűnt, nem töröl semmit...

De már sejtem miért: mert az elején lévőket töröltem volna, és ilyenkor átsorszámozza, és a végéről töröl, azt meg nem vettem észre, mert az első pár mindig megmaradt, scrollozni kellett volna, hogy lássam, ahogy csökken a pattern-ek száma :)


Mindenesetre köszönöm mindkét választ!

2021. szept. 17. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!