Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A TextMaker 2018-as szövegszer...

Csicsky kérdése:

A TextMaker 2018-as szövegszerkesztőben is van lehetőség több ablak megnyitására úgy, mint a Wordben?

Figyelt kérdés
A Word-ben meg lehet azt csinálni, hogy ugyanazt a dokumentumot többször is megnyitjuk az Ablak menü Új ablak parancsával. Meg lehet ezt csinálni a FreeOffice TextMaker 2018-as szövegszerkesztőben is?

2021. szept. 16. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Kipróbálod és megtudod.
2021. szept. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A TextMaker ingyenes verziójáról lenne szó.
2021. szept. 18. 00:41
 3/4 A kérdező kommentje:
A több ablak megnyitásának a lehetőségét nem találtam meg. Akkor ezek szerint az ingyenes verzióban ez nincs meg, vagy csak rosszul kerestem? Van itt olyan, aki használja az ingyenes verziót és megpróbált több ablakot megnyitni?
2021. okt. 4. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Softmaker Office Pro 2021 van, a beállítások > nézet fülön > több oldal megjelenítés egymás mellett opcióval lehet állítani [link] , nem tudom, a FreeOffice-ban van-e ilyen beállítási lehetőség.
2021. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!