Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A skype működik e linux...

A skype működik e linux rendszeren vagy mókolni kell hozzá?

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Működik.
2021. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elérhető .DEB (Debian, Ubuntu, Linux Mint,...):

[link]

.RPM (OpenSUSE, Fedora,...):

[link]

és Snap:

[link]

csomagformátumokban, az alábbi oldalon:

[link]

pedig elérhetőek a rendszerkövetelmények.

2021. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, gyönyörűen működik. Szerencsére már akkor is volt Linux kliens, mielőtt a Microsoft megvette, plusz azóta már nem bánnak olyan mostohán a Linux-al (pl. Teams is kijött Linuxra) így szépen fejlesztették tovább.
2021. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2


És van Flatpak kliens is: [link]

2021. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok otthon linux témában de lightes lunuxokon is menne buherálás nélkül?Mert egy gyenge gépre kevés rammal light linuxot raknék és azon kéne a skype.
2021. szept. 16. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Ezért linkeltem be a rendszerkövetelményeket - ha van benne egy minimum kétmagos, magonként legalább 1,5 GHz-es, 64 bites processzor, minimum 2 GB RAM és ez a "lightos Linux" disztribúció a Debian/Ubuntu/OpenSUSE/Fedora újabb, 64 bites változatain alapul, akkor nagy valószínűséggel működni fog.
2021. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk közben jut eszembe 1 magos két szálas a proci szóval lehet akármi is megy rá gyenge.Isten igazán nem az én gépem csak a tulaj megkért szarból építsek váraz csak így nehéz...
2021. szept. 16. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!