Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van bármilyen lehetőség egy...

Van bármilyen lehetőség egy androidos telefon hangerejének szoftveres csökkentésére?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak rajta hangerő szabályzó gombok, amikkel lehet hangot csökkenteni, de szükségem lenne egy alkalmazásra vagy bármi másra, ami még ezen felül le tudja csökkenteni a hangerőt.

Erre azért van szükségem, mert nemrég vettem egy új fejhallgatót, ami hangosabb, mint az átlag, és a harmadik hangerőfokozaton már süketít, a másodikon meg alig hallom, vagyis a többi 12 hangerőfokozat teljesen kihasználatlan.

Ha valahogy csökkenteni tudnám a telefonom hangerejét, akkor több fokozatot tudnék használni és beállíthatnám a számomra megfelelő hangerőt.

Kerestem ilyen appot a Play Áruházban, kipróbáltam több alkalmazást is, de csak olyat találtam, amivel növelni lehet, csökkenteni nem.



2021. szept. 19. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen fejhallgatót vettél?
2021. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fejhallgatón nincs hangerőállítás?
2021. szept. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vedd fel keresztbe
2021. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1, JBL T600 BTNC fejhallgatót vettem, de ez az információ egyáltalán nem szükséges a probléma megoldásához. Van hozzá JBL alkalmazás, de abban nem lehet ilyet csinálni.


#2, van rajta hangerőszabályzás, de az is csak a telefon alap hangerejét szabályozza. A fejhallgató saját hangerejét nem lehet módosítani velük.


#3, ez is egy megoldás, de nem egy olyan helyen, ahol mindig van egy alapszintű hangzavar. Hangszigetelés nélkül elviselhetetlen lenne a zaj.

2021. szept. 20. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:

" de ez az információ egyáltalán nem szükséges a probléma megoldásához."


Pedig ez lényeges, mert ebbe sokan belefutottak:

[link]

2021. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5, kössz a segítséget. Kikapcsoltam az abszolút hangerőt a fejlesztői beállításokban és most már a fejhallgató hangerőgombjai a fejhallgató saját hangerejét állítják, nem a telefonét.


Nem igazán értem, hogy pontosan hogyan választotta szét a beállítás a két hangerőt, de a lényeg az, hogy működik.

2021. szept. 21. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!