Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Intel Pro/1000 GT hálózati...

Klaszlo62 kérdése:

Intel Pro/1000 GT hálózati kártyához keresek drivert. A gyártó honlapjáról többet is letöltöttem de egyik sem megfelelő. Mi a hiba?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha a gyártó honlapjáról se jó, figyelj kérdező, akkor te leszel a 2., vagyis, nézzünk rá teamviewerrel, ezen kívül, Driver booster-el fogjuk feltelepíteni neked, a driver-t, az megoldja. Előtte, rendszer visszaállítást készítünk.
2021. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az op. rendszer win 7
2021. szept. 22. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Oh, nekem is :D Akkor ez így menni fog, és, 100%, hogy találunk driver-t hozzá.
2021. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezeket próbáltad letölteni? [link]

Nem ártana ránézni az alaplapi chipset legújabb verziójára is.

2021. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Morzsi007 ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem. Win 7 felismerte, alapból nem szükséges driver, de én anno le tudtam tölteni hozzá valahonnan.
2021. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Ja, én is néztem, a különböző (laptop)gyártóknak is van hozzá külön drivere, de úgy tűnik, már nem aktuális a kérdés, elmerültek a "teamviewer bugyraiban"... :)

2021. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még aktuális a kérdés, emellett ha ott el is merülünk, a végső választ mindenképp leírjuk ide, válaszolók.
2021. szept. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valóban, már én sem látom, de ez a support/támogatás oldaluk, nem néztem végig, nincs rá időm: [link]


Az első topikból:

Webpacks Available for Intel® Ethernet Adapters [link]

Wired Ethernet drivers for Windows 7* [link]

32bit [link]

64bit [link]

2021. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!