Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan állítsam vissza /Ps cs5/?

Altrifla kérdése:

Hogyan állítsam vissza /Ps cs5/?

Figyelt kérdés

A pipetta használatakor eddig a 2 kis négyzet közül a felsőben /előtérszín/ jelent meg a felvett szín. Most pedig az alsóban /háttérszín/. A felvétel után, amikor elkezdek pl. az ecsettel dolgozni, nem az éppen felvett, hanem a másik négyzetben lévő előtérszínt használja. Tudom a kis görbe kétvégű nyíllal felcserélhetők. Számomra nagyon zavaró amikor a 2 szín csak nagyon kicsit tér el egymástól. Néha csak kattogok a nyilacskával mire a jót választom. Ej a régi szép időkben csak felvettem és már festegethettem is vele!

Segítene valaki az eredeti állapot visszaállításában?

Köszönöm szépen.


[link]


(Mielőtt beérkeznének a "építő jellegű" megjegyzések....Tudom amatőr s.gfej vagyok. Az ilyennek zsíkrétát kellene használni nem PHOTOSHOPOT. Inkább a térgyemet kattogtattam volna a régi szép időkben stb. stb)


2010. aug. 31. 19:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!