Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fortnite, Battle Pass, V-buck?.

Morzsi007 kérdése:

Fortnite, Battle Pass, V-buck?.

Figyelt kérdés

Tudom lerágott csont, de mi nem rég kezdtünk el játszani Fottnite-ot a fiammal. Annyit szeretnék megtudni, hogy mi az a Battle Pass, mire való, és hogy tudnék skineket, karaktereket vásárolni? Akiket kérdeztem, nem tudtak egyértelmű választ adni, ezért megpróbálkoznék itt. Link is megfelel csak érthető legyen a leírás, mert számomra nem egyszerű a dolog.😩 Azt láttam, hogy V-buckot lehet venni, paypal-lal stb.

Köszönöm.



2021. szept. 23. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Én még nem játszottam olyan sokat, csak 2-3 éve vele, ezzel a játékkal. Viszont, a battle pass, az az, hogy több pontot kapsz, más skin-eket, gyakrabban pontokat. A V-Buck al ha jól tudom lehet venni skin-eket itt olvashatsz róla:


[link]


És még valami, ez mind, szimplán kinézet, csak kinézet, nem ad előny-t, csak abban az esetben, ha ti is úgy gondoljátok.

2021. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

vbuck-ot vásárolhatsz pénzért, azt pedig elköltheted különböző dolgokra a játékban.

Skin, pickaxe, emote, stb.

950 vbuckért megveheted a Battle Passt, ami egy seasonre szól és megkapsz belőle sokmindent ingyen, valamint összegyűjthetsz 1500 vbuck-ot is ha eleget játszol (nem nehéz). Ha ebből meghagysz 950-et, akkor onnantól mindig megvan a következő Battle Pass ingyen.

2021. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Valamint vbuckért másoknak is elküldhetsz bármit ajándékba, ami épp az Item Shopban van.

Egyedül a Battle Passt nem lehet másoknak vbuckért ajándékozni (csak pénzért veheted meg másnak).

2021. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!