Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen aplikáció? L

Létezik ilyen aplikáció? L

Figyelt kérdés
Van olyan app főleg Iphone-ra ahol a ruha színét, esetleg fazonját is át lehet változtatni?
2021. szept. 25. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem, ez az, nem kérdező?


[link]


Csak ez, nem ingyenes, de iphone-ra ha felmegy, akkor tudok segíteni egy esetben.

2021. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nem csak sima photoshop? :)
2021. szept. 25. 12:07
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Milyen ruha a színét? Az általad viselt ruha színét szeretnéd "átváltoztatni" egy telefonos alkalmazás segítségével?


#1 te egy professzionális videóvágó szoftvert ajánlottál a kérdezőnek. Ő nem vágni akar, hanem a ruha színét akarja átváltoztatni.

2021. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát, fogalmam sincs micsoda, de ahogy olvastam, van benne kézzel rajzolható maszk, és szín váltás, vagyis, ezzel a módszerrel lehet ruha színt váltani.
2021. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy a ruha színét? Definiáljuk a különbséget a képen (bár a kérdező nem mondta, hogy képet szeretne szerkeszteni, szerintem ő a valóságban szeretné a ruha színét megváltoztatni), egy ruha, és egy másik képen látható objektum között.
2021. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Nézd, kérdező:


[link]


Én ebből olvastam, hogy van benne képszerkesztési lehetőség, maszkolással, bár itt a program Mac-ra van, de egyértelműen, ha mac-ra van benne képszerkesztési lehetőség, és ugyanaz a program, akkor telefonra is kell lennie benne, nem? :D

2021. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
5-ös. A kérdező, arra gondol, amit mondjuk, a Luminar-ba lehet csinálni, kézzel a maszk-ot megrajzoljuk, majd a ruha színét, pl, vörös, átállítjuk, én Hue-val szoktam, vagyis a maszk-on belül fog érvényesülni az effekt.
2021. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Színt többé-kevésbé pontosan biztosan tud valamelyik változtatni kép/videó alapján, fazont kizárt - saját ruháiddal legalábbis biztos nem, esetleg ha van egy nagy adatbázisa ezerféle variációval, és azok között talán tudsz ugrálni. Ha jól értem hogy mit szeretnél - magadon babázni, hogy lásd mi hogy állna?


Valami ilyesmi mondjuk - de lehet hogy ez azt várja hogy kézzel maszkolj, az remek móka lesz, pláne telefonon

[link]

2021. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
7 tehát leveszed magadról a ruhát és átfested sárgára? Vagy egy képszerkesztővel színt cserélsz egy képen egy kijelölt területen? Tényleg nem értem miről beszélsz, nem értem mit szeretnél elmondani. Mi az hogy luminar? Milyen maszk? Milyen hue?
2021. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nos, akkor, hogy érthető legyen, a Luminar egy program, a maszk, az egy terület, amit a képen rajzolsz, kézzel, a program segítségével, a Hue, az a szín hát fogalmam sincs, Hue-nak hívják :D És, ha átállítod, akkor színt vált, de bemutatom képbe:


[link]

2021. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!