Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A szamitogepem nem akarja...

A szamitogepem nem akarja futtatni a DivX Playert igy nemtudok filmeket nezni mitt tegyek? SEGITSÉG

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 08:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a DivX Playert, vagy töltsd le a VLC playert.
2010. szept. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Nem akarja XD

Adj neki kockacukrot, hátha...

Behalok az ilyen dumáktól. :D

2010. szept. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is a VLC playert használom. www.videolan.org a hivatalos weboldala. Nekem a személyes kedvencem.
2010. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a VLC-sekhez. Én is azt használom és tökéletes. Mindent tud, ami a filmnézéshez kell.
2010. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

VLC +1 :)

Más lejátszó nem is kell, csak ez az egy. :D

2010. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Fent van a legújabb VLC, ingyenesen letölthető. Van DivX Player a gépemen (alaplapihoz adták), de letiltottuk. Sokkal jobb a VLC.

[link]

2010. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Töltsd le a Jetaudio-t, az mindent lejátszik, a flash-től a dvd-ig. Én is próbáltam a vlc-t, de volt amit nem ismert fel, a Jetaudio viszont igen. Azonkívül a vlc-t nehéz bekonfigurálni, kockáknak való..

Tégy egy próbát, nem fogsz csalódni! :)

2010. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nehéz bekonfigurálni??? :D

Ennyit kell csinálni a VLCvel: letöltöd, felteszed és működik is! Mit kell rajta konfigurálnod? :D

Itt egy letöltő link is, tudom, hogy már van, de azért lemásolom neked. :P

[link]

2010. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Minden újonan letöltött és telepített programot be kell állítani! Ha videó DVD-t akarsz lejátszani, akkor arra, ha audió CD-t,akkor arra. Itt sokan nem is gondolnak rá, aztán a programokat szidják. VLC mindent tud és a legjobb, ami létezik.
2010. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Egy ártatlan kérdés: milyen codec van feltelepítve? Van egyáltalán? Anélkül nem megy a divix player...
2010. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!