Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem érdemes egyáltalán Windows...

Nem érdemes egyáltalán Windows Vistat használni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett régen…

2021. szept. 28. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az tetszett eddig a legjobban :( Éppenséggel még lehet használni, mert vannak még olyan projektek, amik régi Windows-okra (pl. XP-re) csinálnak modern böngészőket, de egyre nagyobb szenvedés lesz.
2021. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HakapiszikMatyi ***** válasza:
26%
A Vista-nál szarabb rendszert nem adott ki a MS. (Szerintem.) Mi az, ami tetszett benne, és nincs meg a későbbi verziókban?
2021. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

"Mi az, ami tetszett benne, és nincs meg a későbbi verziókban?"

Az Aero UI?


"A Vista-nál szarabb rendszert nem adott ki a MS."

Mert megelőzte a korát. Az akkori számítógépek nem voltak elég erősek hozzá, és driverproblémák voltak. Mire kijött a Vista SP1, addigra már egész jó rendszerré forrta ki magát. Persze az emberek véleményét ekkor már nem lehetett megváltoztatni. A 7 is csak azért volt sikeres, mert addigra a gépek elég jók lettek a rendszer futtatására, és a driverekkel sem volt gond, hála annak, hogy nem kellett architekturális változás miatt a nulláról újraírni a drivereket, ahogy XP-Vista átállás esetén kellett.

2021. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3: Tévedés. A Vista megjelenéskor egy rakás fos volt, csak az SP1 kezdett rajta javítani. A 7 azért lett siker, mert az egy tovább javított, átfestett Vista.


Kérdező: Felejtős a Vista használata. Én is szerettem, de már eljárt felette az idő.

2021. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb jelenleg a Windows10 Pro.
2021. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!