Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok uj facet, instat...

Hogy tudok uj facet, instat csinalni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mas tapasztalta-e, de instat egyaltalan nem enged csinalni, elkeszitem a profilt es valami olyasmit ir, hogy a biztonsagi blablabla miatt nem engedi. Face eseteben kesz a profil,kapok visszaigazolo emailt, ahogy ramegyek egybol tiltja az emailt es az uj facet is, mert hogy spam gyanut eszlelt. Es ez micsoda? Nem lehet valakinek 2 profilja vagy mi?

2021. szept. 28. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem lehet...

Facebook súgóközpont

Létrehozhatok több Facebook-fiókot? [link]

2021. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a facebook=instagram... :)
2021. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De regen lehetett 10 is, csak azokat hulyesegbol csinaltam es nincsenek is mar meg. Mostanaban mik ezek a nagy korlatozasok? Lassan csak ujjlenyomattal lehet belepni a faceba
2021. szept. 28. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert most már odáig "fejlődött", hogy azt is figyeli, mikor veszel levegőt... :)
2021. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hihetetlen,nagy szabsagunkat mert ossze vissza korlatozzak
2021. szept. 28. 22:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Egyrészt ennek a mondatnak semmi értelme. Másrész nem kötelező regisztrálni arra a xarra, nem is igazán ajánlott.
2022. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 6-osnak teljesen igaza van, és se ajánlom, főleg nem valós adatokkal. Kijátszani meg nyilván úgy lehet, hogy más és más eszközről, más és más IP- és e-mail címmel, más és más telefonszámmal regisztrálsz akárhányszor.
2022. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!