Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Outlook online verzióba fel...

Outlook online verzióba fel lehet venni külső e-mail szolgáltatást? (nem gmail)

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy a rendes programba be tudtam foglalni a külső levelezésem, de az online verzióba nem találok erre lehetőséget.

A címzjegyzékem szeretném importálni, viszont a rendes verzió csak lokálisan lementett névjegyeket enged, ami nem megfelelő, ha pl. újra kell telepíteni a rendszert.



2021. szept. 28. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos, hogy jól értelek, esetleg erre [link] gondoltál?
2021. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1: Ezt sajnos próbáltam, egy árva névjegyet importál be sajnos.

Az outlook már felhőként működik és ha van Microsoft 365 előfizetésed, akkor az email fiókokat elvileg felhőben tárolja. Az outlook ennek ellenére továbbra is csak lokálisan kezeli...

Erre kerestem megoldást, mert újratelepítés után, ami sajna nálam gyakori, mert olyan munkát végzek ami néha tönkrevágja a rendszert nagy munka visszaállítani.

2021. szept. 28. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy segít, de azért nézd meg:


E-mail-fiók felvétele az Outlookba [link]



Itt viszont mást ír:

E-mail fiók hozzáadása az Outlook.com-hoz [link]

"Más e-mail-fiókok csatlakoztatása az Outlook.com-hoz

Fontos:

A Microsoft 2021. május 10-től megszünteti azt a lehetőséget, Outlook.com fiókokat csatlakoztathat az új fiókokhoz.

A 2021. május 10. előtt csatlakoztatott fiókok továbbra is a szokásos módon szinkronizálódnak."

2021. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3: Akkor jól gondoltam, hogy már nem lehet.

Köszi, hogy utána néztél, nem láttam ezt az oldalt, pedig minden létező felületen kerestem.

2021. szept. 29. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!