Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen számlázóprogramot...

Milyen számlázóprogramot ajánlanátok? (SOS)

Figyelt kérdés

Nem kell nagyon sok mindent tudnia, de az akkreditívet jó lenne, ha tudná kezelni.


Ha lehet, linket is küldjetek, köszi!


2010. szept. 1. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Cobra Conto Win
2010. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha még aktuális :-) Én az Ügyvitel.Net Számla Kompaktot használom és nagyon elégedett vagyok vele. Most év végéig ingyen használható.
2011. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az Axel nekünk nagyon bejött. Szép, sokat tud, olcsó, ingyen frissül és remek a support-ja.


www.axel-szamlazo.hu

2011. jún. 30. 20:23
 4/7 anonim válasza:
Szerintem is az AXEL számlázó program ( [link] mert nagyon sokat tud és tényleg mindíg segítenek, bármi bajom van.
2011. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szokásos önreklámozó strómanok... Kapásból nem vennék ilyen fórumos ajánlgatás után semmit. Olyan, mint a piacon, amikor a bőrkabátot akarják rád erőszakolni, hogy fiatalém'bér, há' jó lesz az magának, óccsó'é adom. Google a barátod, nézd végig a kínálatot a gyártók honlapján és dönts te magad. Hacsak nem ez a kérdés is egy nagy kamu.
2013. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekünk AXEL volt :( Szívás volt... a szoftverükkel sok gondunk volt, annak ellenére, hogy halál egyszerű... ami nem lenne baj, ha megoldották volna ezeket, igaz nem is nagyon erőltettük már a dolgot, a supportjuk 0 pont.

Kerestünk volna helyette mást, szomszéd céget kérdeztük, a KULCS programját használta, többet tud, de szomszéd cég szerint a support egyes alá, elérhetetlenek, lerázósak voltak... egy adatvesztés után ő is váltani akart. Közösen keresgéltünk. Próbáltuk a demókat közösen. SYMBOLTEK vagy mi, ahogy megláttuk az office2007 szerű menüt... töröltük... az office2007et is az office2003 menüsítővel használtuk, mert egy agyrém. A REVOL akármi se jött be... olyan volt mint a kulcsos csak nehezebben átlátható... lehet hogy ugyanaz a program csak más néven?

Kérdezgettük az ügyfeleket ki mit használ mennyire elégedett aztán rátaláltunk a Mídász nevű programra elmentünk megnéztük mindent megcsinál csak könyvelés nincs benne. Aztán kiderült hogy az ugyan csak mindent magától elvégző lrb60nak tud adatokat küldeni. A gyártók adtak egy fekete dobozt is amire mennek a mentések olyan biztonságos mint a repülőgépeké... mit mondjak, megnyugató volt. Bocsánat az írásmódomért és a kis hibákért én már nehezen szokok hozzá a számítógépes írogatáshoz , a rendszerváltás óta vállalkozok akkor még nem volt ilyen modern a technika. De többnyire legalább helyesen írok...

Összefoglalva a Mídászt ajánlom az alkalmazottaim oda vannak érte mert könnyebb az életük és a könyvelőnk is mert nem kell kézzel beírnia a számlákat. De nem kell ezt választani mert biztos sok program van még. Jó válogatást.

2013. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocsánat az kimaradt hogy az akkreditivet a bank kezeli vagy bonyolítja ahogy tetszik. Avagy a papirmunkát a bank végzi. Nekünk a teljesítés, leszállítás a feladatunk. A programban amire rátaláltunk be lehet jegyezni hogy a tranzakcio akkreditiv mivoltát és jelezi az esedékességet... többet szerintem nem is tehet mert utana megint a bankon a sor...
2013. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!