Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi annak az alkalmazásnak a...

Mi annak az alkalmazásnak a neve, amivel meg tudom nézni kik nézték meg stb..., A profilomat instán ??

Figyelt kérdés
Vagy erre valamj módszer? Lehetőleg ingyenes

2021. szept. 29. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ilyen.
2021. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A nem létező alkalmazás nevű alkalmazás.
2021. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes és fizetős sincs. Azért ne keresd ezeket, mert az ilyen jellegű dolgokat aktívan keresik az emberek, így könnyen lehet velük vírusokat terjeszteni. Azért, mert a kíváncsiság legyőzi az elővigyázatosságot, és önként letölti majd elindítja a kártevőt az áldozat, aki elhitte, hogy van ilyen program. Biztos, hogy fogsz találni olyan letöltéseket, amik azt hirdetik, hogy van ilyen és működik is. Sokszor még kamu videókat is gyártanak, ami azt a látszatot kelti hogy a program tényleg csinál valamit, esetleg még direkt kamu pozitív kommentek is lesznek a videó alatt, mert a negatívokat és az átverésre felhívókat kimoderálják.
2021. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
71%

Nincs ilyen alkalmazás, hála a Jó Istennek!


Illetve van, de az nem jó, és semmit nem mutatott meg.

2021. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Jobbik szavazók közül is, aki a realitás talaján lépked, szerintem nem nagyon gondolhatta komolyan hogy Jakab kijöhet nyertesen az előválasztáson. Nem azért mondom mert bármi bajom vele, bár a parlamenti túltolt performanszai annyira nem jönnek be, de ezzel kb számolni lehetett.
2021. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4es, akkor most van vagy nincs?


A többieknek köszönöm a válaszokat.

2021. szept. 29. 20:03
 7/8 anonim válasza:
100%
De van ilyen app, legalábbis egy ideig fixen működött, most már nem tudok bejelentkezni rajta. Fizetős, és az a neve, hogy Xprofile, de ingyen letölthető, azt pl megmutatja fizetés nélkül is, hogy ki követett ki meg hasonlók. Azt viszont pénzért, hogy ki nézte meg a profilod vagy ki tiltott le. Én 1 hónapot fizettem elő, ennyi idő alatt kiderítettem, amit akartam. Húgom telójával kipróbáltuk, hogy tényleg működik-e, és működött, tehát az app kiírta őt is, mint profillátogató.
2021. szept. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7es. Ilyesmi appra gondoltam.
2021. szept. 30. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!