Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Avast-Vpn mennyire megbizha...

Az Avast-Vpn mennyire megbizható? És maga az antivirus?

Figyelt kérdés
avast,vpn,antivirus

2021. szept. 29. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

gagyi.


Én nem használom már ezer éve, csak itt az oldalon olvastam hogy az antivírus ilyen informatikában dilettánsoknak szánt rémisztgető szövegekkel marketingeli a vpn-jét ami szerintem szánalom kategória.

2021. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semennyire. Van avastnál sokkal jobb VPN és vírusirtó is.
2021. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ingyenes vírusirtót évekig használtam, tette a dolgát. De az utóbbi időben elszaporodtak az idegesítő felugró üzenetei, úgyhogy amikor tavaly az új géppel Win 10-re váltottam, maradt az alap defender. Az is teszi a dolgát és nem idegesít közben.
2021. szept. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utólag nekem is az a véleményem hogy az Avast csak egy CSEH VICC és semmit sem ér semilyen szinten sem.Szerintem egy kezdő informatikus egy délután több tudásra tesz szert mint az úgynevezett Avast.......
2021. okt. 2. 15:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!