Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot ajánlotok?

Milyen programot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van egy Huion hs64 rajzoló tablettem(egy fekete vastag lap, amihez van egy toll, ezt rádugom USB-vel a gépre, és tudok rajzolni vele paintbe, mintha ceruzával rajzolnék). A Paint az nem elég jó, mert egy oldal teleírása után külön el kell mentenem és újat megnyitnom, ezért szeretnék egy másik programot feltenni. Online órákat tartok, ezért fontos lenne. Melyiket ajánljátok?
2021. okt. 1. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A Huion hs64 oldalán [link] ott vannak alul az alkalmazások, amelyekkel együttműködik, nézd meg ismerős-e valamelyik.

Esetleg még a support [link] vagy a community [link] oldalán találsz hasznos dolgokat.

2021. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gimp, krita, paint.net.....

megpróbálhatod esetleg a layerekkel (rétegek) való játszadozást, gyorsan hozzálehet adni és állítgatni, melyik látszódjon


de vanank ilyen whiteboard alkalmazások, nem tudom mennyire használhatóak:

[link]

[link]

[link]


itt van még pár: [link]

2021. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az openboardot töltöttem le.
2021. okt. 1. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!