Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy állítsam be azt Windows7...

Hogy állítsam be azt Windows7 alatt, hogy ha telepíteni, vagy bekapcsolni akarok egy programot ne kérdezzen rá?

Figyelt kérdés
Amikor telepítek egy progit, vagy bekapcsolok egy progit mindíg rákérdez! Hogyan kapcsolhatnám ki ezt?
2010. szept. 1. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult/Felhasználói fiókok/Felhasználói fiókok felügyelete beállításainak módosítása - csúszkát húzd a legalacsonyabbra.
2010. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincs olyan, nekem csak felhasználói fiókok és családbiztonság van, de semmit nem tudok módositani sem!
2010. szept. 1. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért tegyük hozzá, hogy nem azért kérdez rá mindenre, hogy téged bosszantson, hanem hogy elejét vegye egy esetleges vírusfertőzésnek.
2010. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen verzióval rendelkezel. Nekem Windows 7 Home Premium 64 bites van, és a fenti utat követve pontosan az első válaszban leírt csúszkához érkeztem.

Arra vigyázz, hogy ne a "Másik fiók kezelése" opcióra kattints, hanem az alatta levő "Felhasználói fiókok felügyeleti beállításai" opcióra.

2010. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Rendszergazdaként vagy bejelentkezve?
2010. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Windwos 7 Professional-om van jelenleg, és igen, rendszergazdaként vagyok, de nekem nincs olyan, mint amit itt leirtatok!Egyszer feltettem ezt a kérdést még a régi felhasználónevemmel, akkoir Windows7-em volt, de ott sem igy kellett csinálni!
2010. szept. 2. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is prof van és nekem is ott van.Eddig amit néztem 7est mindbe így volt...
2010. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!