Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen kiegészítőket tudtok...

Milyen kiegészítőket tudtok Chrome alá, amik gyorsítják az internetet, jó reklámblokkolók, vannak jó kiegészítő funkciók stb. amit hasznosak egy multimédiás PC-hez?

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 20:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha tudtok kifejezetten ilyen programokat, mint pl. a TuneUp utilities, azt is szívesen venném, köszönöm.
2021. okt. 3. 20:14
 2/7 Kérdező95 ***** válasza:
Brave böngésző?
2021. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt használom, igen, nekem bevált :)))
2021. okt. 3. 20:29
 4/7 Kérdező95 ***** válasza:
Reklámblokkoló pont van benne
2021. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezen kívül vannak még tweak szerűségek hozzá bővítmény formájában vagy ehhez már nem szükséges?
2021. okt. 3. 20:41
 6/7 Kérdező95 ***** válasza:
Nem csak a blokkoló van benne, gyorsabb is , bővítményekből mivel Chromium alapú mindent támogat szinte amit a Chrome is, többet nem tudok hozzá tenni mert nem igazán tudom mire van szükséged a multimédiás pcdhez, bővítmények terén!
2021. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már találtam egy Ultimate Windows Tweaker 4.8 nevű programot WIndows 10 alá, szerintem abba minden benne van, köszönöm a választ!!!
2021. okt. 3. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!