Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 11 jobb - gyorsabb a...

Windows 11 jobb - gyorsabb a 10-nél?

Figyelt kérdés
A csicsa különösebben nem érdekel, viszont jobb működés igen. Köszönöm.
2021. okt. 6. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel ugyanannyira hardvertől fog függeni hogyan fut, ahogy az elődjei esetében is. (erős gépen jól szalad, gyenge gépen elkocog)
2021. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 P.O.C. ***** válasza:
100%

Több RAM -ot zabál valamivel mint a 10. A sebességgel nincs probléma. Ugyan olyan gyors mint a 10.

Játékokkal még nem teszteltem.

2021. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. okt. 6. 18:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha az a biztonsági valami be van akpcsolva akkor játékoknál érezhetően lassabb lesz, de elég sok cikk van erről neten is már, meg elvileg a fáljkezelője is valamiért hajlamos extrém sok memoriát enni amit nem is szabadít fel ímg ujra nincs indítva.
2021. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy gyors vagy lassú ? Ezt hol lehet érezni ?
2021. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5,

Mondjuk bekapcsolod, és leméred a boot időt (amíg betölti az asztalt).

Vagy az újraindítást méred le.

Azt is le lehet mérni mennyi idő alatt tölt be egy adott programot/játékot.

Stb..

2021. okt. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6: nem veszek észre különbséget, 6 másodperc a töltés kezdete után igyis úgyis. Játékot nem tudom mert arra nem használom, minden ugyanúgy reagál tulajdonképpen nincs semmi eltérés.
2021. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Insider vagyok, tehát 3 hónapja használom, most éppen a beta csatornán a most kiadott build van (elvileg).


Ha a tálcát nem szoktad testreszabni (jobb oldalon legyen, bal oldalon legyen, kicsi legyen stb) akkor szerintem más hátránya nincsen.


Nálam kifejezetten gyors, viszont a 8 GB RAM konkrétan kevésnek tűnik vele, simán el is tud fogyni.


Az explorer.exe nem használ sok memóriát, persze a File Explorerben érdemes beállítani, hogy új folyamatban nyíljon. Mondjuk nálam az az új folyamat nem mindig állt le magától, ha észrevettem ezt, kilőttem.


Stabilnak néz ki és tetszik is (alapbeállításokkal használom a tálcát).

2021. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
A file Explorer szerintem normális ember nem használja :)
2021. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9-es válaszoló: a file explorer az a Sajátgép (Ez a gép) mappakezelő-fájlkezelő és nem az Internet Explorer...

Ha valamiről nincs fogalmad, akkor miért beszélsz róla?

2021. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!