Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dragon Agehez kéne segítség,...

Dragon Agehez kéne segítség, valaki?

Figyelt kérdés
az lenne a problémám hogy egy vérmágust szeretnék csinálni, de nem tudom hogy ez hogy lehetséges, ha valaki leírná annak örülnék...
2010. szept. 1. 19:14
 1/7 anonim válasza:
Amikor Redcliffebe kell menned, hogy megszabadítsd Eamon fiát, Connort a démontól ami megszállta, akkor válaszd azt az opciót hogy vagy Jowan vérmágiájával (ekkor Connor anyja feláldozza magát), vagy ha már megcsináltad a mágustornyot és életben hagytad a mágusokat, akkor a kör segítségével: egyszóval menj be az enyészetbe, vagy a saját kariddal, ha mage, és ha ott egyezséget kötsz a démonnal megtanítja neked a vérmágiát, de ez csak akkor megy ha a saját karid is mage!
2010. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Előző vagyok, pontosítanék egy kicsit: Tudsz venni könyvet is hozzá csak nem tudom már hogy hol :D
2010. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi megcsináltam ezt a kis alkut, és használni hogy a fenébe tudom?:D mármint a képességek között nem találok semmit :S
2010. szept. 1. 20:14
 4/7 anonim válasza:
Nos, ez egy specializáló, minden kasztnak van 4 fajta, mágusnak ez az egyik. 7. és 14. szinten kapsz 1-1 specializáló pontot, arra tudod majd rátenni amit már valamikor a játékon belül bármelyik karival unlockoltál, kapsz néhány + statot és a képességekhez egy új sort, a vérmágiát.
2010. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja, és amugy a többi specializálót általában könyvből lehet megtanulni, illetve társaktól, pl Morrigantől az alakváltót, Wynne-től a szellemgyógyítót, a bűvharcoshoz pedig majd a Brecilíai erdőben lévő romban kell elvégezni egy rituálét egy oltáron ahol egy csapdába ejtett szellem hálából megtanítja neked (:
2010. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Wynn-től NEM lehet megtanulni a spirit healert. Könyvet kell venni hozzá. Menj fel a dragon age wikire (rákeresel, megtalálod), és mindent megtudsz :)
2011. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Asszem a történet során kerülsz olyan helyzetbe, amikor választhatsz, hogy vérmágussá válj...aztán lehet, hogy nem, de én így emlkészem (bár én még csak elffel vittem végig, és nem változtattam egyik karakteremet se azzá)
2011. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!