Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A mafia 2 honnan tudnám...

A mafia 2 honnan tudnám letölteni de úgy hogy hibanélküli legyen belinkelnétek? Előre is kösszi! És még hozzá egy jó cracket?

Figyelt kérdés
Mert nekem most van egy és nem jó mindig ki írja ,hogy a Mafia 2 müködése leált!! Előre is kösszii!!!!
2010. szept. 1. 19:53
 1/2 anonim válasza:

Nem az számít hogy honnan töltöd le hanem az hogy milyen verziót.

Én bigtorrentről töltöttem a Mafia2.DVD5-ös verziót és semmi hiba nem volt benne csak egyszer lépett ki és crackelni sem kell azt a verziót mert már meg van.

Én végigvittem nagyon tetszett bár egy kicsit rövid volt.

2010. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem akkor fagy ki mikor beülök a kocsiba de csak ahot rod-os pályánál meg az utolsó küldinél.de amúgy már végigvittem én is mert volt amikor nem fagyott ki és jó kis játék,jobb mint a godfather 1-2 a grafika is naon ottvan a játékélmény is de lehetett volna multiplayer is akkor megvettem volna
2011. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!