Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csináltam néhány kisebb...

Csináltam néhány kisebb programot, milyen alkalmazással lehetne telepítőt csinálni hozzájuk?

Figyelt kérdés

Néhány problémámra csináltam egy alkalmazást amit használhatok gyorsan, nem részletezném. Két változatban akarom feltenni a drive-ba. 1. maga a program, source code formában, "development" fázisban. 2. a program futtatható programként.

Az utóbbit már megcsináltam, viszont szeretnék hozzá összerakni egy telepítőt és minden link, videó amit neten találtam, legalább 1-2, de átlagban 5 évesek...


Tehát röviden annyi, hogy egy-két alkalmazásomhoz akarok telepítőt csinálni és nem tudom, mit éri meg használni.


Win10-hez lenne.


2021. okt. 8. 20:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Installforge amit találtam, de több éve zárt fórumok és egyebek vannak róla csak, ráadásul elég limitált...
2021. okt. 8. 20:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Futtatható programot akarsz, vagy telepítőt?


Mert először wzt írod, utána azt.


A futtatáshoz le kell fordítani a programot futtatható állománnyá.

(Ezt gondolom te is tudtad)


Ezután ehhez tudsz telepítőt készíteni

Ehhez pl. az InstallCreator is jó lehet.


Mi az, hogy "elég limitált"?

Mit kellene tudnia egy telepítőnek a program telepítésén kívül?

2021. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"...utóbbit már megcsináltam, viszont szeretnék hozzá összerakni egy telepítőt..."


"...Tehát röviden annyi, hogy egy-két alkalmazásomhoz akarok telepítőt csinálni..."

2021. okt. 8. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát jó ideje nem használtam már windows-t, de annó nekem ez bevált erre a célra:

[link]

Állítólag win10 kompatibilis. Nem próbáltam, de ingyenes, megéri megnézni.

XP-vel, Win7-el tökéletesen működött annó.


Illetve attól is függ, miben írod a programot, mert azt hiszem (de lehet rosszul emlékszem, szóval ne kövezzetek meg, de a .Net-nek mintha lenne valami beépített megoldása rá).

2021. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!