Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet sorozatepizódból...

Hogy lehet sorozatepizódból összevágott videót normálisan renderelni Sony Vegas-szal?

Figyelt kérdés

Először egy másik videóvágó programmal csináltam ezt a projektet, ami képes volt normálisan, automatikus felbontással, bitrátával és más paraméterekkel renderelni, úgy, hogy a képkockákat se mosta össze. Csak az volt vele a baj, hogy a képességei eltörpülnek a Vegashoz képest.


A vágóprogram szegényes képességei miatt áttértem a Sony Vegas 18-ra és nagyon jól össze is tudtam vágni a videót, de akárhogy próbálkozom, sehogy sem tudom normálisan lerenderelni.


Egy csomó hibás eredményt készítettem: az egyik 12fps-es lett, annak ellenére, hogy 23,978-ra állítottam a képkockasebességet, a másiknak nagyon rossz lett a képminősége, pedig még YouTube-on is utánanéztem, hogy lehet normális képminőséggel renderelni, és volt olyan is, ami teljesen összemosta a képkockálat.

Sokszor próbálkoztam már, a felsorolt hibás eredményeknek is nagyon sok variációját megkaptam.


Pedig én csak egy egyszerű kis videót szeretnék készíteni, amiknek ugyanazok a paraméterei, mint az eredeti sorozatepizód fájlnak.

Egy veszteségmentes eredményt szeretnék, ami nem foglal irreálisan sok helyet (de az se baj, ha sokat foglal, csak legyen végre egy normálisan renderelt videófájlom).


Hogyan lehetne megoldani egy ilyen renderelést?


2021. okt. 8. 21:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!