Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kapcsol le a gépem ha...

Miért kapcsol le a gépem ha játszok?

Figyelt kérdés
Flatout 2vel szoktam játszani és kb 10 perc játszás után fogja magát a gép és kikapcsol,ez mitől van ?
2010. szept. 1. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
tulmelegszik, pucold ki.
2010. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elviszed MOL kutra és kifujatod.. én igy szoktam. egyébként lehet hogy "elfogyott" a hűtő paszta azt is cseréld (prociánal és a videókártyánál)
2010. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen hiba akkor állt fent, amikor napi 5-6 órát gameltem... nekem a tápom hűtése halt meg... tapogasd körbe a gépet, hogy hol van rajta olyan rész, ami feltűnően meleg... valószínű ott lesz a hiba oka, ha hardveres...
2010. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy első mondta: lehet, hogy túlmelegszik.Csak nekem akkor újraindul.(De ismerősnél is le szokott kapcsolni ha túl melegszik).Ekkor szedd le az oldalát, és porszívózd ki a port belőle.Ekkor nem, hogy csak javulás látható, de a gép el is csendesül:D
2010. szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kössz a tippkete megpróbálom !
2010. szept. 2. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!