Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom be állítani?

Hogy tudom be állítani?

Figyelt kérdés
Van az két sáv ami segít meg mutatni, mikor és hol kell össze kapcsolni zenét. Nevét nem tudom pontosan, csak magamnak szoktam zenét össze tenni. De ennyire még nem értek hozzá, hogy tudjam mit hogy kell meg adni. Eddig úgy tudtam az ütemeket pontosabban össze illeszteni, hogy a bal és jobbra nyíllat kellett nyomni, és szépen össze illesztette pontosabban. Most mióta frissítették, csak egérrel tudom igazgatni, mert el állították. Annyi billentyű parancs van, hogy nem tudom melyik az. Hogy kellene meg adni parancsokat, hogy újra bal és jobb nyíllal tudjam össze igazítani.

2021. okt. 9. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:

amikor ggy ijenprogrmaot használsz akkor vanbeállítás ahovabekellmeni ésott tudsz állítgatnidolgokat plbillparancsokat. Ha otnem találodmeg, akor kikelkeresni a program frisssitési naplójlyából hogymi változott s igazodni


Többet sajnos én sem tudok segíteni, viszont remélem kielégítő választ kaptál tőlem :(

2021. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!