Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet Almán kikapcsolni,...

Hogy lehet Almán kikapcsolni, hogy a Viber ne induljon automatikusan a gép indításakor?

Figyelt kérdés

iMacről van szó s alkalmazásként van telepítve a Vibri. Egy pár napja automatikusan elindul a gép indításakor. A beállításokban már beállítottam, hogy ne induljon automatikusan, de olybá hat, hogy a Vibri önálló életre kelt s csökönyösen ragaszkodik az automatikus induláshoz.


Mással is előfordult már ilyen? Sikerült "lelőni"? Ha igen, hogyan?


Légy oly kedves ne gurunyelven írj, hanem hogy egy óvodás is értse! :) Köszi.



2021. okt. 10. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

jaja nekem is indul(t) automatikusan....

Beállítások -› Felhasználók és csoportok

Bal oldalon kiválasztod magadat ha több felhasználó van

Bal alul katt a lakatra és add meg a kódod

A jobb oldali listában katt a viberre, majd alzl a '-'-ra


Ezt más alkalmazásokkal is megcsinálhatod amik itt a listában vannak amire nincs szükséged rájuk, gyorsabban fog jindulni a cucc.

2021. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem gondoltam volna, hogy az Almán is lehet szívatni az embert, de a Vibrinek ez is sikerült. :)


Sikerült, amit leírtál. Köszi.


Kíváncsi vagyok, h a következő indításnál rendben lesz-e. :)

(Most nem indítom emiatt újra, mert sajnos tetű lassú a gép. Lassabb sokszor, mint egy Winfos.)

2021. okt. 11. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:

nem kéne annak lennia...

Ha HDD-s akkor esetleg.

2021. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, h milyen. :) 2013-ban v 2014-ben vettem újan. Kb. 2 éve az egyik rendszer frissítésnél kezdődtek a gondok. Asszem a Catalinával. Mikor is Almáék kitalálták, h a 32bites programokat nem támogatják, így többek között az addig teljesen jól működő Excel, Word stb. ment a levesbe. :( Azóta csak egyre szarabb s egyre több probléma van vele. Csak azért nem szabtam még ki az ablakon hirtelen haragomban, mert baromira nem olcsó. :)
2021. okt. 11. 22:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!