Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel az...

Van olyan program amivel az egyik telefonnal a másik kameráján keresztül látom az ottani teret?

Figyelt kérdés

Bocsi a rossz kérdés megfogalmazásért. Az van hogy holnap kell albit fizessek viszont dolgozom . Azt beszéltem meg a tulajjal hogy az asztalon hagyom a pénzt. Viszont elég kotnyeles tulajról beszélünk . Arra gondoltam mivel van egy felesleges telefonom megnézném valami programmal hogy tényleg csak annyi-e hogy elveszi a pénzt vagy végig nézi a lakást és esetleg turkál is.

Nem akarom meg örökíteni az nem fontos. Tudom nézni közbe ha lenne esetleg ilyen alkalmazás . Tehát hogy valahogy megoldható lenne-e az hogy erről a telefonról a másik telefon kameráján lássam a lakást .


2021. okt. 12. 15:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy egy laptopom van még amit itt tudok hagyni pl az ágyon
2021. okt. 12. 15:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen videochat alkalmazás élőképet tud közvetíteni. Csak folyamatosan fenn kell tartani a kapcsolatot.


Viszont vegyük most a legrosszabb példát, és valamit csinál a tulaj, te pedig láttad élőképen. Hogy bizonyítanál bármit is vele? Két egymásnak ellentmondó félről lesz szó (te állítasz valamit, ő tagadja, bizonyíték nincs). Ha számonkéred, azonnal lebuktatod magad, hogy felvetted őt, mert láttad mit csinál. Ha pedig rögzíted a felvételt, még rosszabbul jársz.

Feljelenteni nem fogod azért, hogy ő a saját lakásában járkál. A cuccaid közötti turkálás - amennyiben károd (lopás, rongálás) nem keletkezik belőle -, lényegében védhetetlen.

Téged viszont elővesznek a jogosulatlan felvételért, amellett, hogy ezek után a bérleti jogviszonyodat is azonnal felmondják.


Csak rosszul jöhetsz ki a dologból. Ha ennyire fontos az időre fizetés, én a helyedben találnék bármilyen megegyezést és módszert a személyes és igazolt átvételre (ezek szerint átvételi elismervény sincs, csak úgy kirakod a pénzt, és aki bemegy, elveszi?).

2021. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért ez nem pont így van. Be sem teheti a lábat ha én nem adok rá engedélyt . Lopni nincs mit nem is merne ez fix. Pusztán kíváncsiság hogy annyi történik-e mint a megbeszéltek. Ha mégis járkál nézelődik és turkál megtartom magamnak és legközelebb ha ilyen van akkor megpróbálok vele másképp megegyezni mint hogy a lakásban egyedül tartózkodik.

Gondoltam viberre vagy Messenger hívásra de nem tudom mennyire lenne jó megoldás. Igazából nem sok időre kell mert előtte egy órával kell elindulnom mire ő érkezik . Szóval kb max másfél órát lenne úgy.

2021. okt. 12. 15:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatra meg igen de csak ő . Így csináljuk amióta itt vagyok fél éve kb. Vagyis eddig ez az első hogy így alakult . Eddig mindig találkoztunk a lakásban és elvette az asztalról sosem adom kézbe . Papírt meg nem irt velem sosem… szerződés van és ennyi.
2021. okt. 12. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Anydesk esetleg vagy hasonló programok is szóba jöhetnek még legalábbis azt írja:

[link]

2021. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 CspCsj ***** válasza:
2021. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja tényleg azt nem is írtam hogy az egyik az iPhone a másik android habár nem tudom számít-e valamit
2021. okt. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!