Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent a sub (azt tudom,...

Mit jelent a sub (azt tudom, hogy subtitle ) de milyen programmal lehet megnyitni?

Figyelt kérdés

A lejátszóm (KMPlayer) ikonja nem jelenik meg a .sub felbontásban.Vagy az csak SRT-vel kompatibilis?

Mert ha meg belehúzom a lejátszómba miközben megy a film, akkor meg automatikusan elindul...:S


2010. szept. 2. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
mit akarsz? feliratot a filmhez? mert az úgy kell, hogy átnevezed úgy hogy ugyanaz legyen a neve a filmnek meg a feliratnak is, egy mappába teszed őket, megnyitod a filmet és utána automatikusan hozzárendeli a feliratot is.
2010. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 yuda ***** válasza:
Ahogy előttem lévő leírta úgy járj el-azt kell megértsd,a sub,vagy srt fájlok: mindkettő csak szimplán felirat -sok értelme nincs megnyitni semmivel-kivétel ha átszerkeszted valamiért -azt meg tudod tenni total commanderrel-de ha idegen nyelvű filmhez van a felirat így külön,akkor járj el úgy ahogy első hozzászóló leírta.
2010. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!