Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul? Többi lent

Miért nem indul? Többi lent

Figyelt kérdés
Feltelepítettem egy alkalmazást a gépemre, de azóta az egyik, már korábban telepített programom nem indul el. Egyáltalán nem reagál semmire. Mi lehet a gond?7

2021. okt. 15. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:

"Feltelepítettem egy alkalmazást"

Melyiket?


"de azóta az egyik, már korábban telepített programom nem indul el"

Melyik az a korábban telepített alkalmazás? Ad vissza valamilyen hibakódot? A Windows eseménynaplóban ( [link] ) látsz hibára utaló bejegyzést?

Más alkalmazások elindulnak?

2021. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A BCArchive a most telepített, és azóta a PDFill PDF Tools alkalmazás nem indul. Ezalatt azt értem, hogy nem reagál, semmi nem történik amikor a parancsikonra kattintok, semmi. A többi alkalmazás kiválóan működik, de ez a PDFil-es alkalmazás érzékeny volt már más programokra is.
2021. okt. 15. 19:13
 3/9 A kérdező kommentje:
Ó, most nézem, hogy a ritkábban használt alkalmazásaim nagyrésze nem indul. Ugyanez a jelenség, semmit nem csinál ha az ikonra kattintok. A Format Factory, a Free PC Audio Recorder és az Eset Online Scanner sem indul.
2021. okt. 15. 19:24
 4/9 A kérdező kommentje:
És igen, az eseménynaplóban pont annyi hibabejegyzés van, ahányszor az említett alkalmazásokat el akartam indítani. Az egyik helyen App chrush van írva, alá pedig: válasz: nem érhető el, a másik helyen hibát okozó alkalmazásként van feltüntetve pl a konvertáló.
2021. okt. 15. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az ESET online scanner nem indul, akkor jó eséllyel trójaid van. Milyen vírusirtód van?
2021. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Windows Defender. De most eltávolítottam a BCArchive-ot, és csodák csodája, minden működik! Ez hogy lehet?
2021. okt. 16. 09:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Abban lapult a trójai... Egyébként nem sokat ér a Defender.
2021. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ez így működik, hogyha eltávolítom a trójait tartalmazó programot akkor a vírus is eltűnik? Én úgytudtam hogy megszállja az egész gépet.
2021. okt. 16. 23:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a Defender is karanténba tette. Vegyél rendes védelmet és az a háttérben dolgozó Eset megfogja az összes trójait. Egy évre 17 ezer, nem sok ez.
2021. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!