Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám egyszerre...

Gundika kérdése:

Hogyan tudnám egyszerre kitörölni a mappákat?

Figyelt kérdés
Az van, hogy van rengetek olyan mappán a C meghajtón amik mind üresek és feleslegesek (MSIxxx.tmp mappák, amik valszeg akkor kerültek be amikor az msi afterburnert letöltöttem) . Kiszeretném mindet törölni csak ezzel az a probléma, hogy nem tudom egyszerre megtenni, mivel "ezen művelet végrehajtásához engedély szükséges" ezért egyesével kell engedélyt kénem és csak akkor törlődik. Nincs erre egy egyszerűbb mód?

2021. okt. 16. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyiss meg egy CMD-t rendszergazda jogosultsággal.


Írd bele ezeket:


CD C:\

RM MSI*.tmp



Vagy jelöld ki mindet, és SHIFT+DEL.

Elvileg ilyenkor csak egyszer kérdez.

2021. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyik sem működik, a shift+del-nél ugyan úgy engedélyt kér, és a cmd-s megoldásnál pedig ezt írja: RM' is not recognized as an internal or external command,

operable program or batch file.

2021. okt. 16. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezzel szerintem gyorsan le tudod


[link]

2021. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam a parancsot, nem RM, hanem RD (RemoveDirectory
2021. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A wise nem tudta letörölni "törlés sikertelen"

a commandos megoldás pedig : "A fájlnév, a könyvtárnév vagy a kötetcímke szintaxisa nem megfelelő."

2021. okt. 16. 16:07
 6/7 A kérdező kommentje:
kijavítom magam,a wise néhány mappánál működik, a többinél meg nem. (amelyiknél nem annak az ikonja kicsit más mint amelyiket sikerült kitörölni, egy ilyen kék valami van a jobb felső sarkába, nem tudom ez segít-e)
2021. okt. 16. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor marad az egyesével való törlés.


Hány mappád van?


Én még egyszer sem találkoztam olyannal, hogy az afterburner mappákat hozna létre a C: meghajtó gyökerében.

2021. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!