Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dell 0D441T alaplaphoz hol...

Dj Bax kérdése:

Dell 0D441T alaplaphoz hol tudok drivert letölteni? ha lehet egybe minden hogy internet menjen rajta ha netkábelt dugok bele

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A kereső:

[link]

alapján ez a Dell Optiplex 980 gépek alaplapja, amire ha rákeresel:

[link]

2. találat (de az első keresés 6. találata is) a hivatalos terméktámogatási oldal:

[link]

2021. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig én is eljutottam ,de nekem olyan link kellene ahol rámegyek és konkrétan megvan hogy melyiket töltsem le ami nekem jó lesz ehez az alaplaphoz. Hálózati kártya is beépített van benne tehát olyan hogy konkrétan csak az van hogy mit töltsek le onnan és feltelepítem és minden integrált dolog ami van alaplapon beleértve hálózati kártyát is működjön
2021. okt. 16. 20:20
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy optiplex 980 a gépem
2021. okt. 16. 20:21
 4/5 A kérdező kommentje:
driver easy azt is erőlteti több helyen de azzal semmit se érek
2021. okt. 16. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, #1-es hozzászólásom 3. linkjében ott a Dell hivatalos terméktámogatási oldala, rajta az Optiplex 980-as géphez a meghajtóprogramok.


Az Operating system lenyíló listában kiválasztod az operációs rendszeredet és mutatja az elérhető meghajtóprogramokat.


Ha Windows 10-ed van (amiről bőszen hallgattál), akkor próbáld meg a Windows 7-es meghajtóprogramokat - amik elérhetőek az Intel oldaláról is - például:

* Ethernet: [link]

* Videokártya: [link]


"driver easy azt is erőlteti több helyen de azzal semmit se érek"

Az ilyen mindenféle driverkereső programokat hanyagold - csak összekavarják a rendszer lelkivilágát.

2021. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!