Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csak magyar videókat...

Tottooo kérdése:

Miért csak magyar videókat dob be nekem a tiktok?

Figyelt kérdés
Régebben vegyesen dobálta be a külföldi és a magyar készítésű videókat is. Mostmeg már jó egy 3honapja csak hazai videókat dob. Egyébként csak külföldi videókat néztem és inkább külföldi tiktokosokat követtem, kedveltem szóval kétlem hogy az algoritmus az igényeimre szabta volna a tiktokot:). Valaki tudja hogy ez miért lehet és hogyan tudnám visszajuttatni magam a globális tiktokra?

2021. okt. 20. 19:58
 1/4 anonim válasza:
100%
engem is érdekelne, mert amióta egy cigány videóját megnéztem semmi mást nem dob fel csak cigókat.
2021. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az algoritmus olyan hasonló videókat ajánlj neked amit kedvelsz, sokat nézel.
2021. nov. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De pont ezaz. Inkább külföldi videósokat és külföldi videókat lajkoltam. Egyszer csak talán egy frissítés után magyar videókat dobott be kivétel nélkül és nem tudom az okát hogy miért.
2021. nov. 24. 12:32
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám, már próbáltam mindent, de érdekes, hogy csak iPhoneon tapasztalom. Ha anddoridos készülékről jelentkezem be vagy gépről, akkor a rég fy-m jelenik meg. Nagyon idegesítő.
2022. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!