Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a játék neve? Monitor...

Mi lehet a játék neve? Monitor paneltípusokról meg monitorok jellemzőiről beszélt a csávó és közben játszott.

Figyelt kérdés

Előzményeket néztem!!

Monitorok panel típusokrol meg felbontás, méret, frissítés meg ilyenekről beszélt, miközben játszott és én is kipróbálnám a játékot.

Azt hiszem szoknyás karakterrel ment, így platformokról platformokra kellett ugrálni, volt hogy leguggolt vagy valamit csinalt egy csukott platformon aztán az egy ilyen rózsa szerűen kinyílt és így tovább tudott ugrani. Volt hogy a szoknya ilyen kockává alakult így áttörte a padlót és tovább tudott menni. Volt olyan hogy így vízbe ment meg volt hogy a monitor felénélél volt egy csík ahol a másik irányba változott a gravitáció.

Remélem, aki játszott vele, felismeri és meg tudja mondani.

Kommenteltem is, hogy milyen játék, megnéztem a komment előzményeimet és nem találom, pedig olyat is mutat amilyen videót már nem lehet megnézni.



#játék #cím #videó #ugrálás #Monitor típusok
2021. okt. 23. 22:44
 1/4 A kérdező kommentje:
2d-s a játék.
2021. okt. 23. 22:56
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
“Volt hogy a szoknya ilyen kockává alakult így áttörte a padlót” csak emiatt a Gris nevű játékra gondolok.
2021. okt. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez az!❤🥰 Nagyon köszönöm és egyúttal nagyon ügyes vagy, hogy ebből a leírásból ki tudtad találni.
2021. okt. 24. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült megtalálni :)
2021. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!