Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A PC felismeri az xbox-os lemezt?

A PC felismeri az xbox-os lemezt?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy a pc-m felismer-e egy xbox cd-t?

Azért kérdezem mert hamarosan ki fog jönni a Forza Horizon 5, és azt a Microsoft oldaláról szeretném megvenni, de itt csak xbox-ra lehet szerintem, ha nem, cáfoljatok meg!

A válaszolóknak előre is köszönöm!



2021. okt. 24. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Persze hogy felismeri. Azon is ugyanúgy adatok vannak. Csak valószínűleg nem tudod feltelepíteni pc-re.
2021. okt. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

windows ra is lesz


amugyis windows 10 en mar barmivel jatszhatsz amivel xbox on

2021. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%
amugy nem tudom milyen cd rol irsz
2021. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ami az MS oldalán van, az mind digitális változat, nem kapsz semmilyen optikai lemezt. Megveszed és örökké megmarad az MS fiókoddal párosítva. Bármikor letöltheted és használhatod.


És lesz PC -re is. Nekem Game Pass ultimate előfizetésem van, és a PC -s XBOX app már jelezte hogy hamarosan elérhető.

2021. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Azért kérdezem mert hamarosan ki fog jönni a Forza Horizon 5, és azt a Microsoft oldaláról szeretném megvenni, de itt csak xbox-ra lehet szerintem, ha nem, cáfoljatok meg!"


Az MS honlapján digitális licenszeket vásárolhatsz, fizikai termékeket nem is árulnak ott.

2021. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat!

Olyan kérdésem lenne még hogy amit kapok digitális kódot azt 1-szer vagy többször tudom felhasználni/aktiválni?

Előre is köszönöm!

2021. okt. 24. 11:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kapsz digitális kódot, MS Store-ból való vásárláskor, pusztán amit vásároltál onnantól elérhető lesz a Microsoft fiókodon amin bejelentkezve vásároltad.


De ha valamilyen szürkepiaci forrásból vásárolnál digitális kódot, azt természetesen egyszer, egy accountot lehet felhasználni.

2021. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm!

És esetleg nincs olyan oldal amiről cd-s verziót lehet kapni?

2021. okt. 24. 11:43
 9/12 P.O.C. ***** válasza:

Nyilván. Figyelni kell a hazai árukeresőket mikor jelenik meg, vagy ha lehetséges előrendelni valahol.


De miért olyan fontos az a CD? Sokkal kényelmesebb és gyorsabb felhőből telepíteni.

2021. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"De miért olyan fontos az a CD? Sokkal kényelmesebb és gyorsabb felhőből telepíteni"


Csupán azért, mert feltelepítem és utána ugyanúgy el tudom adni jó pénzért.

2021. okt. 24. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!