Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek ez az üzenet...

Szerintetek ez az üzenet igaz? Ma kaptam messengeren.

Figyelt kérdés

Helló! Ez az üzenet a messenger-től van. Az utóbbi időben sok panasz volt a messengerre,hogy egyre lassabban működik. A követkzők az okok: messenger-re egyre többen jelentkeznek be,és sokan vannak akik nem használják már. Ezzel az üzenettel kiakarjuk találni,hogy te tényleg rendszeresen használod a messenger-t.Ezért következő a kérésünk: küld el ezt ez üzenetet minimum 16 embernek. Aki ezt az üzenetet a következő 2 héten belül nem küldi el,megmutatja nekünk,hogy a messenger-ét nem használja, és lelesz törölve a messenger-ről,hogy több hely legyen. Tehát küld el ezt tovább a barátaidnak és kérd meg őket is,hogy küldjék tovább,hogy a messengeren tudjanak maradni. Bocsi de ez tényleg nem vicc, már 8871 embert töröltek.


Ezt az üzenetet kaptam ma.



2021. okt. 25. 13:46
 1/10 anonim válasza:
100%
Baromság.
2021. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
89%
Full hülyeség, a Facebook azt is fél perc alatt kideríti, hogy mit ettél tegnap vacsorára, hát szerinted tényleg segítségre lenne szükségük ilyenekhez?!
2021. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus lánclevél, kamu, baromság.

Arra apellál, hogy az alábbi mondatra

"Aki ezt az üzenetet a következő 2 héten belül nem küldi el,megmutatja nekünk,hogy a messenger-ét nem használja, és lelesz törölve a messenger-ről,hogy több hely legyen."

beijedsz és továbbküldöd az üzenetet. Ne dőlj be neki.

2021. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én néhány éve kaptam meg ezt az üzenetet. Soha nem küldtem tovább, nem foglalkoztam vele, és a fiókom még mindig él, nem történt semmi.

Kamu levél, ne foglalkozz vele.

2021. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2014-2015-ben is kaptam ilyen f@szság üzeneteket, de nem küldtem tovább, mert ez csak kamu és az ismerőseimmel a jó viszonyaimat nem akarom ezekkel elrontani, ha egyszer nem muszáj.
2021. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A közösségi oldalakkal egyidős láncleveles spam. Mindent elmondtak a többiek ami elmondható, én annyival egészíteném ki, hogy nem árt az ilyeneket küldözgetőket felvilágosítani arról, hogy ne vegyenek részt semmilyen "küldd tovább" kezdeményezésű dolgokban. Egyrészt, hogy ne csináljanak hülyét magukból, másrészt hogy ne szálljanak be a terjesztésbe teljesen feleslegesen.
2021. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
58%

"tobb hely legyen"

a Foldon embereknek legyen hely termelni meg lakni?


miert nem olyan ismeretlen feleaduju uzenet erkezik hogy

aminek tartalma csak! ennyi:

"Ha nem fizetsz torolve leszel!

Most megfizetsz mindenert!"


sajnos hasonlok vannak amikben bizony nem nevtelenek, nem szegyelnek szamlaszamot kuldeni hova mennyit utalj

Zsarolo virus se kell csak zsarolo uzenet

2021. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt indult útjára.


A facebook a mai napig nem tudja ezeket kiszűrni?


Szégyen.

2021. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gondolkozni kéne. Ha az inaktív felhasználóktól lassú a rendszer, akkor mi lesz ha mindenki össze vissza küldözgeti ezt a baromságot legalább fejenként 16 embernek? Begyorsul? Meg szerinted ha ki tudja írni, hogy mikor jelentkeztél be utoljára, akkor mennyire lenne bonyolult automatikusan törölni az inaktívakat?
2021. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ. Én is pont ere jutottam végül is.
2021. okt. 25. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!