Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan találhatom meg a...

Hogyan találhatom meg a letöltött YouTube zenéim?

Figyelt kérdés

Angliában volt YouTube prémiumom. Kb 600 zenét letöltöttem premiummal ott

A prémium lejárt.

Haza jöttem Magyarországra.

Ma megszerettem volna nézni a letöltött zenéket mert fejből nem emlékszem rájuk…

Nem volt olyan opció hogy letöltések a YouTube app-ben.

Aztán megvásároltam a prémiumot de a magyar verziót ( forinttal fizetve).

Nem volt ott egy zene sem, aztán letöröltem az app-ot, újra leszedtem ( már több mint 26 gigával kevesebb hely volt a telefonon) de akkor sem találtam. Az Anglia verziót próbáltam megvásárolni de nem megy pedig a YouTube egyesült királyságon van. Az app store-ban is vissza állítottam Egyesült Királyságra de semmi. Kérlek segítsetek rengeteg zene volt amiket évek alatt szedtem össze.



2021. okt. 26. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Youtube Music esetleg nem látja?
2021. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, jelenleg nem. Szerintem a YouTube-al van összekapcsolódva és az is a Magyaroszgágin van valamiért. Egyébként próbáltam vissza mondani a tagságot, meg is tettem de ugyanúgy ott van. Nagyon sajnálom azt a 600 zenét ami a letöltöttek között volt. Inkább csináltam volna neki egy lejátszási listát vagy akármi, vagy letölteni géppel, csak az régóta nincs. Próbáltam kapcsolatba lépni a YouTube-al de nem tudok. Lassan 4 órája azon vagyok hogy meglegyenek a zenék 😀
2021. okt. 26. 11:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy az App Store-ban megtudom vásárolni az angol verziós YouTube prémiumot amivel a zenéket töltöttem le. De maga a YouTube app a telefonon az a Magyarországi prémiumom van most hiába próbáltam mindent hogy az Egyesült Királyságin legyen, fura. Szerintem ha nem váltom át az App Store-ban a régiót akkor nincs ez.
2021. okt. 26. 11:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Van prémium tagságom de látok egy olyan opciót már hogy angol fontban megvásárolható a prémium tagság annak ellenére hogy már van egy magyar. Ha ezt megvásárlom, vissza fog jönni szerintetek az a sok zene valahogy? Próbáltam különben megvenni de magyar kártyáról nem lehet az angliai kártyámon pedig most nincsen pénz.
2021. okt. 26. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:

De ha letöltöd, nem ott kellene lennie a telefonodon?

Inkább egy fájlkezelővel nézd meg milyen mappák vannak és melyik foglal sok helyet.

2021. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha letöltöd a YouTube prémiummal akkor nem a telefonra tölti le hanem csak az applikációra. Szóval elég hülyeség, annyi hogy internet nélkül is letudod játszani de ha mondjuk letörlik YouTube-ról neked is elveszik.

Próbáltam keresni is fájlok között stb de nem találtam és ahogy említettem is az appot letöröltem kevesebb lett a tárhely is a telefonon több mint 26 GB-al. Milyen fájlkezelőre gondoltál?

2021. okt. 26. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:
De ha tudtad hallgatni teljesen net nélkül akkor csak a telefonodon kéne lennie, de lehet olyan formátumban hogy csak a youtube music látja vagy csak az tudja megnyitni.
2021. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Visszautazol az Egyesult Kiralysagba es ott letoltod. Eleg vonattal elutazni a hataron beluli elso allomasra. Ha annyira fontos az a 600 zene, csak-csak megeri. Itthonrol sohasem tudod megoldani
2021. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!