Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Messengerben hogyan lehet...

Messengerben hogyan lehet beállítani, hogy ha egy konkrét személy ír nekem, akkor addig ne kapjam meg, míg én konkrétan meg nem nézem?

Figyelt kérdés

Ha kikapcsolom a wifit, mobilnetet, akkor ha ő üzit küld, akkor egy átlátszó karikában kék pipa jelzi számára, hogy ő bár elküldte az üzit, én még nem kaptam meg. Be lehet ezt állítani úgy is, hogy közben bekapcsolva hagyom a wifit, mobilnetet?

Tehát, hogy attól függetlenül, hogy van netem, az ő üzenetei csak akkor fussanak be hozzám, ha rákattintok a nevére és megnézem.

Mindezt úgy szeretném, hogy amíg én nem nézem meg, addig neki átlátszó karikában kék pipát mutasson, tehát azt lássa, hogy még meg sem kaptam az üzit.


2021. okt. 28. 08:54
 1/1 nagytudos ***** válasza:
100%
Rámész az illetőre i betű jobb föllül és lenémítod
2021. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!