Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ingyenes pdf szerkeztő?

Van ingyenes pdf szerkeztő?

Figyelt kérdés
Használnék win10, win11, ios 15, andriod 10, rendszeren. Most vettem egy win10-re 17000ft-os pdf szerkesztőt (akcióval 0ft) de az ár nem tartalmazza a mentett pdf-ek módosítását az további 120000ft havonta! Az ios adobereader havi 28000ft-ot kér ezért cserébe nem is kiforrott! Kellene lehetőleg pc-re egy olyan pdf szerkeztő amit egyszer megveszek és mindent csinálhatok a pdf-el. Válaszokat előre is köszönöm.

2021. okt. 29. 03:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ezt, nem tudom hogy mindent tud-e amire szükséged van: [link]
2021. okt. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Libreoffice-al is el lehet boldogulni valamennyire, attól függ mit akarsz csinálni.
2021. okt. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában a szövegszerkesztők tudják, hogy a szerkesztett dokumentumot nem saját formátumban, hanem pdf állományként mentik. Én ezt szoktam használni.
2021. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Ezzel sokra mész meglévő PDF módosítására
2021. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a FreePDF-et [link] hátha - igaz, ez csak Windowsra jó.
2021. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!