Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes eredeti windows 10-es...

Érdemes eredeti windows 10-es notebookot venni, vagy vegyem meg üresen?

Figyelt kérdés

Szeretnék új notebookot vásárolni, a webshopban van olyan opció, hogy +win10, 20.000Ft felárral.


Nem annyira értek hozzá, de itthoni felhasználásra lenne. Az előző gépeimet is üresen vettem, majd ncore-ról letöltött win10-et tettem rá, youtube videók alapján.


Ez idáig bejött, soha semmi gondom nem volt vele, viszont olvastam több dolgot az újabb gépekről, hogy nehéz rátenni a win10-et, illetve mostmár SSH és HDD is lesz a gépemben.


Nem tudom, hogy ez befolyásol-e bármit, de érdekel a véleményetek.


Mit csináljak? Illetve eredeti windows-al is ugyan úgy működik majd a gép? Rá lehet tölteni az ncoreos programokat, pl word, excel, stb...?


2021. okt. 29. 05:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg üresen és vegyél hozzá egy kulcsot (hardveraprón találsz 2-3e Ft-ért) és igen, mindent tudsz rá telepíteni, amit letöltesz ncore-ról :D
2021. okt. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én is azt javaslom, vedd meg oprendszer nélkül, és párezerért vegyél hozzá kulcsot.
2021. okt. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

Megveheted win nélkül is, és utólag vásárolsz rá ~35eFt-ért egy licenszet amit ha elviszel a szervízbe 5eFt-ért feltelepítenek neked..


Vagy kockáztatsz szürke licenszel, amit lehet hogy 1év múlva tiltanak és akkor már nem tudod az újratelepítés után újra aktiválni.. :(

2021. okt. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Microsoft viszonteladó vagy? :D
2021. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Es ha leszeded az ingyen verziot a MS honlapjarol, es nem is aktivalod, az is atlagfelhasznalonak ugyanugy mukodik.

Az a vizjel nem zavar annyira hogy penzt adjak erte.

2021. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!