Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szín program... ?

Szín program... ?

Figyelt kérdés

Olyan programot keresek, amiben a színek RGB-jét ha átállítom, akkor egy adott (jól látható, kellően nagy felületen) azonnal átváltozik, nem kell az OK vagy egyéb elfogadó gombra minden egyes alkalommal kattintani.

Windows XP-t használok. A háttérkép színének módosítása nem megoldás, mert el kell fogadni előtte az adott színt.



2021. okt. 29. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a Paint is tudja, annyira nem emlékszem már rá, hogy az XP-ben lévő verzió hogy működött, de az újabbakban látod egyből az előnézeten.
2021. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom az előnézeten, ez igaz, viszont szándékosan úgy fogalmaztam, hogy "(jól látható, kellően nagy felületen)". Az 1 cm x 2,8 cm (megmértem)((az én képernyőmön ekkora jelenik meg. Lehet, hogy másén más, ill. más windows-on más méretben jelenik meg)) nem felel meg a kritériumnak.
2021. okt. 29. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Na és ez?


[link]

2021. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom, kellően nagy-e de egy alternatíva.

2021. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3-as! Alternatív megoldásnak jó, viszont pc-n futó alkalmazásra gondoltam.


4-es! Ez is kellően nagy, viszont szintén nem letölthető, valamint a számok törpék, ill. későn reagál a parancsokra.

2021. okt. 29. 22:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!