Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki lett cserélve a HDD, nem...

Ki lett cserélve a HDD, nem lehet az Epic Games Lauchert letölteni. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egy hete ki lett cserélve a gépemből a HDD, mivel vizet kapott, így az kuka lett. E: meghajtó volt eredetileg, D: meghajtóra lett kicserélve, viszont valamiért az Epic Games Launcher nem akar letölteni, és azt írja, hogy "Invalid drive: E:\". Próbáltam azt is megcsinálni, amit az Epic Games oldalán írtak (Lemezkezelővel), viszont a végén azt írja, hogy "Invalid parameter". Próbáltam a CMD-ben is ezt megcsinálni, ott is ugyanezt írja.

A többi szoftvert le tudom tölteni az új HDD-re, viszont valamiért az Epic Games-t nem engedi. Mit lehet tenni ez ellen?


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2021. okt. 29. 11:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb, ha eltávolítod és felrakod újra az Epic Games Launchert.
2021. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 P.O.C. ***** válasza:

Távolítsd el a Epic Games Laucher a szokásos módon.


Nézd meg nem maradt-e valami bejegyzés utána:


HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Epic Games\EpicGamesLauncher

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Epic Games\EpicGamesLauncher

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Epic Games\EpicGamesLauncher

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\WOW6432Node\Epic Games\EpicGamesLauncher


Ha igen, azokat is töröld mappástól.


Indítsd újra a gépet.

Telepítsd újra az Epic Games Laucher -t.

2021. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen. Kihagytam, hogy mikor le akarom törölni, akkor is azt írja ki, hogy "Invalid drive E:/". Tényleg nem tudom, mit lehetne csinálni
2021. okt. 29. 12:25
 4/22 A kérdező kommentje:
Megpróbálom újra, esetleg valamilyen szoftvertörlővel, hátha úgy működik. Köszönöm a válaszokat!:)
2021. okt. 29. 12:27
 5/22 anonim ***** válasza:

Volt valami az E meghajtón, amihez "szoros érzelmi szálakkal kötődik" a launcher, és most reklamál a hiányáért. :)

Ahogy #2 is írja, vagy újratelepíted, vagy átnevezed a D meghajtót E-re lemezkezelőben, vagy megkeresed a mappát (és/vagy reg bejegyzést) ahol a launcher tárolja a beállításait és mindenhol átírod az E-t D-re.

2021. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#5 nem bánnám, ha túlléppne az E: meghajtón. :D

Viccet félretéve a Lemezkezelős nem működött, azt írta, hogy "Invalid parameter". Ha ugyanezt megcsinálom cmd-be, akkor is ezt írja. Szóval megpróbálom majd azt, amit #2 tanácsolt. :)

2021. okt. 29. 12:53
 7/22 A kérdező kommentje:

Update!


Nem csak az Epic Games Launchernél van ez a hiba, hanem minden olyan szoftvernél, ami ezelőtt a régebbi E meghajtón volt.


#2 próbáltam letörölni, viszont mikor rákattintok, hogy a "Fájlt tartalmazó mappa megnyitása", akkor nem dob ki semmilyen mappát, hanem az asztalt hozza be, ahol az adott szoftver parancsikonja volt. Elképzelhető, hogy a HDD-vel van a baj? Vagy legvégső esetben próbáljam meg a Hard resetet?

2021. okt. 29. 14:40
 8/22 anonim ***** válasza:

Ez az "update" mondjuk teljesen egyértelmű volt. :)

Ezért kellene a D-ből E meghajtót varázsolni. Azt sejtem, hogy valamilyen program használja éppen a D-t, ezért nem engedi átnevezni. Esetleg nézz rá a D-re Unlockerrel [link] mi használja, old fel vagy állítsd le manuálisan és úgy próbáld átnevezni.

2021. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#8 Az Unlocker azt írja, "nincs zárolásleíró". Fogalmam sincs, hogy ez mit jelent, de ha lejjebb megyek a legördülő rublikához, ott van, hogy átnevezés. Rámegyek, beütöma nevét, és azt írja, hogy az "objektum átnevezése sikertelen". Hogy tudnám Unlockerrel megnézni, hogy mi használja a D-t? (ahogy te írtad)
2021. okt. 29. 16:49
 10/22 anonim ***** válasza:

ez a gép > D meghajtón jobb klikk > unlocker > nincs zárolásleíró > mit tegyen > semmi > OK

utána lemezkezelőben próbálod átírni a betüjelet [link]

Állíts le minden olyan programot ami azt használja (játék, böngésző, dokumentum, kép, zene, film, stb) ne fusson róla semmi fájl. Feladatkezelőben lődd le az onnanfutó folyamatokat. Ha így sem megy, akkor indítsd csökkentett módban a rendszert és úgy nevezd át, végső esetben pedig egy live rendszerből (linux, Hiren'BootCD/DVD, partició manager CD) is meg tudod oldani.

2021. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!